• LYŽIARSKA SEZÓNA UKONČENÁ!

  V letnej sezóne sa Donovaly stávajú "hlavným mestom detí". Donovalkovo, Myšiačikov detský park, Habakuky, atrakcie FunArény a mnoho ďalších tipov na zaujímavé výlety nájdete na našej letnej stránke.

 • LETNÁ SEZÓNA 2017

  Lanovka na Novú hoľu a tobogánová bobová dráha budú v prevádzke od 13. apríla 2017 počas prázdnin, víkendov a sviatkov. Denná prevádzka od 17.6.2017.

 • RIDERS PARK DONOVALY - NAJLEPŠÍ SNOWPARK NA SLOVENSKU

  Máte radi adrenalín a jazdenie na upravených zjazdovkách vás nebaví? Vyskúšajte jazdenie na prekážkach či 3 skoky v jednej "lajne" v najväčšom a najlepšom slovenskom snowparku.

 • Lyžuj tak dlho,
  ako sa Ti páči!

  S veľkým úspechom sa v minulej sezóne stretlo nahradenie celodenného skipasu 7-hodinovým lístkom. Okrem 7-hodinového lístka je možné zakúpiť aj ďalšie ...

 • NAJVÄČŠÍ DETSKÝ FUN PARK V STREDNEJ EURÓPE

  Ak sa chystáte na zimnú dovolenku alebo tráviť víkend so svojimi ratolesťami na horách, určite navštívte náš najväčší FUN PARK na Slovensku.

 • Na Donovaloch lyžujú zadarmo deti až do 8 rokov!

  Najmä pre rodiny s deťmi zavádzame možnosť získať bezplatný skipas pre deti až do dovŕšenia 8. roku života!

icon-newsAktuálne

DNES 23.9. PREVÁDZKA ATRAKCIÍ FUNARÉNY ZRUŠENÁ!!! Víkendová prevádzka lanovky TELEMIX Nová hoľa a atrakcií FunArény v septembri a októbri pokračuje! Ukončenie letnej sezóny 1.11.

Otváracie hodiny: bobová dráha, Myšiačikov detský park, trampolíny, lanový park a lezecká stena 10:00 - 17:00, lanovka na Novú hoľu 9:00 - 17:00. Lanovka premáva v polhodinových intervaloch vždy o pol a celej hodine.

Detské minimestečko so 16 štýlovými domčekmi a minifarmou v septembri otvorené cez víkendy a sviatky! Viac info na www.donovalkovo.sk

Letná sezóna v detskom rozprávkovom svete Habakuky UKONČENÁ!

Cyklobus z Banskej Bystrice na Donovaly k dispozícii cez víkendy a sviatky od 13. mája do 1. októbra!

Spoznávajte Donovaly rýchlo, ekologicky a pohodlne zo sedadla modernej elektrokolobežky a zažite pri tom veľa zábavy na dvoch kolesách. K dispozícii na požičanie za poplatok každý deň pri obsluhe tobogánovej bobovej dráhy.

Infocentrum otvorené: Po-Ne 9:00 - 12:30 | 13:00 - 15:30.

Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

8-hodinový výberový lístok

je lístok vhodný pre všetkých, ktorí si chcú užiť slobodu a nechcú sa viazať kúpou časových lístkov a pri častejších návštevách nášho strediska nelyžujú celý deň ...

iPHONE & ANDROID APLIKÁCIA

Všetko o lyžovaní a atrakciách v slovenskom TOP stredisku***** PARK SNOW Donovaly priamo do Vášho vrecka.


Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované