TRAMPOLÍNY

Bungee trampolína

trampoliny

je nepochybne najžiadanejšou atrakciou zábavných parkov za posledných niekoľko rokov. Ide o kombináciu originálnej hliníkovej konštrukcie, latexovej gumy a pružnej trampolíny vymyslenej v projekcii spoločnosti VIV Slovakia, s.r.o. Všetko je poháňané precízne zladenými motormi. Jedná sa o 4 samostatné trampolíny, na ktorých skokan s pripevnenou sedačkou spojenou s konštrukciou X-jump trampolíny dokáže skákať až do výšky 7 m a robiť pritom rôzne premety dopredu aj dozadu vďaka gumám, ktoré udržiavajú skokanov balans.

Popri bungee trampolíne je k dispozícii aj 8-stanovisková trampolína, na ktorej sa určite do sýtosti vyšantia nielen vaše ratolesti, ale na trampolínach môžu skákať aj osoby až do váhy 80 kg. Takže neváhajte a navštívte aj túto atrakciu nášho adrenalínového centra! Bungee trampolína aj 8-stanovisková trampolína budú umiestnené na ploche pod nástupom na bobovú dráhu, ktorú v zime využívame v stredisku ako klzisko.

Základná časová jednotka je 10 minút pre stanoviskovú trampolínu a 5 minút pre bungee trampolínu.


Parametre:

8 miestna

zlata


8-STANOVIŠŤOVÁ TRAMPOLINA
Zásady pre bezpečnú prevádzku


1. Kategorický zákaz používania zariadenia je pre:

  • osoby pod vplyvom alkoholu
  • tehotné ženy
  • osoby s chorobami a poruchami srdca a krvného obehu
  • vstup len pre osoby s telesnou hmotnosťou do 80 kg
2. Pred vstup na trampolínu je každý účastník povinný odložiť všetky nepotrebné predmety alebo predmety, ktoré by mohli spôsobiť akékoľvek ohrozenie (napr. okuliare, kľúče, náhrdelníky, retiazky, mobilné telefóny apod.)

3. Pred vstupom na trampolíny je každý povinný sa vyzuť

4. Počas času používania trampolín ostatné osoby (čakajúce a prihliadajúce) sú povinné stáť v bezpečnej vzdialenosti od celého zariadenia trampolín

5. Prísne sa zakazuje skákať z trampolíny na trampolínu.

6. Prísne sa zakazuje behať po celej ploche trampolínišťa (najmä po obrubách, mostíku a schodišti)

7. Každý užívateľ trampolín je povinný dodržiavať pokyny a upozornenia obsluhujúceho personálu

X – JUMP BUNGEE TRAMPOLÍNA
Zásady pre bezpečnú prevádzku


1. Kategorický zákaz používania zariadenia je pre:
  • osoby pod vplyvom alkoholu
  • tehotné ženy
  • osoby s chorobami a poruchami srdca a krvného obehu
2. Pred vstup na trampolínu je každý účastník povinný odložiť všetky nepotrebné predmety a predmety, ktoré by mohli spôsobiť akékoľvek ohrozenie (napr. okuliare, kľúče, náhrdelníky, retiazky, mobilné telefóny apod.) .

3. Pred vstupom na trampolíny je každý povinný sa vyzuť.

4. Obraty okolo horizontálnej osi (saltá) je možné vykonávať len so súhlasom obsluhujúceho personálu (osoba však musí byť vždy v bezpečnej výške).

5. Počas času používania trampolín ostatné osoby (čakajúce a prihliadajúce) sú povinné stáť v bezpečnej vzdialenosti od celého zariadenia trampolín.

6. Po ukončení skákania je prísne zakázané z trampolíny zoskakovať.

7. Každý užívateľ trampolín je povinný dodržiavať pokyny a upozornenia obsluhujúceho personáluDodávateľom trampolín je spoločnosť VIV SLOVAKIA s.r.o.
viv
Web: http://www.sk.viv1.com/sk/

Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované