• Park Snow Card

VEZMITE SI SVOJU DOVOLENKU DO VLASTNÝCH RÚK!

ČO JE PARK SNOW CARD?

PARK SNOW Card je naša zľavová karta pre hostí strediska. Prostredníctvom nej môžete získať zľavy pri využívaní služieb u našich partnerov na Donovaloch alebo v blízkom okolí. Je kľúčom k získaniu Vášho plnohodnotného zážitku z dovolenky. V letnej sezóne 2021 sú v ponuke dva typy kariet, PARK SNOW Card a PARK SNOW Gold Card.

Obrázok

Ako získať kartu hosťa - PARK SNOW Card?

PARK SNOW Card môžete získať bezplatne na základe objednávky v partnerskom ubytovacom zariadení, pokiaľ sa ubytujete v tomto zariadení aspoň na 2 noci. Kartu môžete využívať počas svojho pobytu v období od 1.6. do 31.10.2021.

PARK SNOW Gold Card si môžete zakúpiť priamo v infocentre alebo na www.parksnowcard.sk. Kartu môžete využívať počas celej letnej sezóny, t. j. od 1.6. do 31.10.2021 a cena tejto karty je 9,90 EUR (vrátane DPH).

Ako využiť kartu hosťa - PARK SNOW Card?

Jednoducho; hosť nosí kartu stále so sebou , u našich partnerov – poskytovateľov zliav sa ňou preukáže a využíva jej výhody pri čerpaní služieb! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card a PARK SNOW Gold Card má svoju prevádzku označenú nálepkou.

Želáme Vám pekný pobyt, plnohodnotné zážitky s PARK SNOW Card.