• AKTUÁLNE

AKTUALITY


Informácie ohľadom otvorenia lyžiarskej sezóny 2021/2022 upresníme na základe prijatých protipandemických opatrení. Prípravy na zimnú sezónu prebiehajú, zjazdovky sa v prípade priaznivého počasia zasnežujú. Veríme, že po skončení lockdownu a uvoľnení opatrení vás budeme môcť privítať na našich zjazdovkách. Termín žiaľ ani nám ako prevádzkovateľom lyžiarskych stredísk nie je známy. Ďakujeme za pochopenie.

"Nekonečná sezónka" platná v zimnej sezóne na lyžovačku a v letnej sezóne 2022 na lanovku TELEMIX Nová hoľa v predpredaji za skvelú cenu len 199€ na www.parksnow.sk

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE pre majiteľov sezónnych skipasov zo sezóny 2020/2021!:
Majitelia Nekonečnej sezónky zakúpenej na zrušenú zimnú sezónu 2020/2021 cez náš e-shop na vlastnú čipovú kartu, NEMUSIA chodiť opätovne do pokladní strediska, skipasy im budú automaticky aktivované na lyžiarsku sezónu 2021/2022 prvých prechodom cez turniket na lanovke na Záhradišti alebo na Novej holi.
Tí, ktorí si sezónne skipasy zakúpili priamo v stredisku, alebo si online zakúpené lístky boli osobne vyzdvihnúť na pokladni, si ich môžu dať predĺžiť pri prvej návšteve strediska v novej lyžiarskej sezóne na pokladniach, príp. v kancelárii správy strediska pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu.

Obrázok