• AKTUÁLNE

AKTUALITY


Lanovka na Novú hoľu v prevádzke piatky - nedele a 15. - 19.9.2021 DENNE 9:00 - 17:00 v polhodinových intervaloch vždy o pol a celej hodine. Autodrom a detské kolotoče otvorené v dňoch prevádzky lanovky v čase 10:00 - 17:00.

Požičovňa elektrokolobežiek a elektrobicyklov pri údolnej stanici lanovky otvorená piatky - nedele (15.-19.9. DENNE)! Rezervácie dostupné aj pred príchodom do strediska online.

COVID automat, opatrenia platné od 13.9.2021.
Naše stredisko sa nachádza v “oranžovom” okrese Banská Bystrica a funguje v režime “OTP”, t.j. naše dopravné zariadenia môžu využívať osoby, ktoré sa preukážu potvrdením o očkovaní, o prekonaní COVID-19 alebo negatívnym výsledkom testu na COVID-19, a to v papierovej alebo elektronickej forme. Tieto potvrdenia je možné nahradiť digitálnym COVID preukazom EÚ. Z pohľadu testov platí negatívny výsledok PCR alebo LAMP testu nie starší ako 72 hodín od odberu, alebo negatívny výsledok antigénového testu nie starší ako 48 hodín od odberu.


Informácie o prevádzke atrakcií FunArény, Donovalkova a Habakúk nájdete na ich webových stránkach www.funarena.sk , www.donovalkovo.sk a www.habakuky.eu . Letná sezóna v rozprávkovej dedinke Habakuky ukončená!

Husky bar otvorený v dňoch prevádzky lanovky na Novú hoľu do 18:00.

Upozorňujeme návštevníkov, že v priebehu dňa v prípade zhoršenia počasia môže dôjsť k prerušeniu, príp. zrušeniu prevádzky lanovky aj ostatných atrakcií!

Obrázok