• Kariéra

Vedúci novej gastro prevádzky PARK SNOW Donovaly - Bistro, BAR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme vedúceho gastro prevádzky, ktorý bude zodpovedný za zabezpečenie vynikajúceho servisu pre našich klientov. Úspešný kandidát bude schopný na dennej báze plánovať, riadiť, rozvíjať gastro business v danej prevádzke s cieľom maximalizovať profit prostredníctovm spokojných zákazníkov, efektívneho vedenia a rozvoja zamestnancov. Taktiež sa bude aktívne podielať na predaji tovaru zákazníkom a riadení svojho tímu.

Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
- sezónny skipass 1+1 platný v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly
- stravovanie a zľavy vo všetkých gastro prevádzkach
- možnosť bezplatného zamestnaneckého ubytovania
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít

Informácie o výberovom konaní
Štruktúrovaný životopis (príp. aj s motivačným listom) prosíme zasielajte e-mailom do 15.11.2021 na adresu magusin@parksnow.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
15.11.2021

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
Microsoft Word - Pokročilý
Produkčné systémy (BlueGastro) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz
B

Prax na pozícii/v oblasti
prax na pozícii vedúceho gastro prevádzky vítaná

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Organizačné, riadiace a komunikačné schopnosti
- Proklientská orientácia
- Znalosť procesov prípravy, implementácie a kontroly dodržiavania štandardov a manuálov
- Odolnosť voči stresu
- Príjemné vystupovanie

Kontakt
Kontaktná osoba: Pavol Magušín
Tel.: +421911355118
E-mail: magusin@parksnow.sk