• Kariéra

Čašník/Čašníčka, Barman/Barmanka v gastro prevádzkach PARK SNOW Donovaly

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme šikovných, usmievavých a zanietených kolegov na pozíciu čašník/čašníčka, barman/barmanka do bistra/reštaurácie/baru v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly . Náplňou práce je poskytovanie servisu pre hostí spojeného s prípravou a podávaním nápojov a malých snackov. Výhodou sú Vaše skúsenosti z horských stredísk, záľuba v gastronómii a práca s ľuďmi.

Zamestnanecké výhody, benefity
- bezplatné zamestnanecké ubytovanie
- stravovanie a zľavy vo všetkých gastro prevádzkach
- sezónny skipas 1+1 platný v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít
- možnosť kariérneho rastu
- práca vhodná aj pre páry

Informácie o výberovom konaní
Štruktúrovaný životopis (príp. aj s motivačným listom) prosím zasielajte na adresu magusin@parksnow.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
15.11.2021

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti
Práca s počítačom - Úplný začiatočník
Prax na pozícii/v oblasti
čašník/barman

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- prax v odbore vítaná
- odhodlanie a ochota rozvíjať svoje schopnosti
- úsmev, radosť zo života a pozitívny vzťah k horám a športu

Kontakt
Kontaktná osoba: Pavol Magušín
Tel.: +421911355118
E-mail: magusin@parksnow.sk