• Kariéra

Parkovčík v stredisku PARK SNOW Donovaly

Miesto výkonu práce: PARK SNOW Donovaly, Donovaly
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu: 01.12.2021
Mzdové podmienky (brutto): 4,7 EUR/hod.+ príplatky podľa platnej legislatívy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Ponúkame prácu v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly na dohodu alebo brigádu na pozíciu parkovčíka. Hlavná pracovná náplň je organizovanie a navigácia návštevníkov na správne zaparkovanie vozidiel na strediskových parkovacích plochách počas zimnej sezóny 2021/2022 s možnosťou predĺženia pracovného pomeru aj na letnú sezónu 2022.

Ďalšie činnosti spojené s pracovnou pozíciou:
- poskytovanie informácií o možnostiach parkovania v stredisku
- práce spojené s údržbou príjazdu na parkovisko, udržiavanie schodnosti chodníkov v okolí pokladní a prístupu na zjazdovky
- poskytovanie základných navigačných informácií zákazníkom po príchode do strediska o prevádzke dopravných zariadení

Zamestnanecké výhody, benefity:
- sezónny skipas platný v lyžiarskom stredisku PARK SNOW Donovaly
- možnosť zamestnaneckého ubytovania,
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít
- príplatky za prácu nadčas
- príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov podľa platnej legislatívy
- odmeny po sezóne
- zamestnanecké benefity nefinančného charakteru (napr. vstupy do partnerských rekreačných zariadení)

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Hľadáme do nášho dynamického tímu nových kolegov, komunikatívnych, zodpovedných, samostatných, priateľských a ochotných učiť sa nové veci.

Informácie o výberovom konaní:
Štruktúrovaný životopis s motivačným listom poprosíme zasielajte e-mailom do 15.12.2021 na adresu kubalova@parksnow.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
15.12.2021

Kontakt
Tel.: +421484199881
E-mail: kubalova@parksnow.sk
GOIMPEX BRATISLAVA, a.s.
Prešovská 39
821 02 Bratislava