• Park Snow Card

VEZMITE SI SVOJU DOVOLENKU DO VLASTNÝCH RÚK!

ČO JE PARK SNOW CARD?

PARK SNOW Card je naša zľavová karta pre hostí strediska. Prostredníctvom nej môžete získať zľavy pri využívaní služieb u našich partnerov na Donovaloch alebo v blízkom okolí. Je kľúčom k získaniu Vášho plnohodnotného zážitku z dovolenky. V zimnej sezóne 2021-22 sú v ponuke dva typy kariet, PARK SNOW Card a PARK SNOW SEASON Card.

Obrázok

Ako získať kartu hosťa - PARK SNOW Card?

PARK SNOW Card môžete získať na základe objednávky v partnerskom ubytovacom zariadení, pokiaľ sa ubytujete v tomto zariadení aspoň na 2 noci. Kartu môžete využívať počas svojho pobytu v období od 1.12. do 31.3.2022 a cena tejto karty je 2,90 EUR (vrátane DPH).

PARK SNOW SEASON Card môžete získať v kancelárii správy lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly bezplatne, pokiaľ si zakúpite celosezónny skipas platný pre lyžiarsku sezónu 2020-22. Kartu môžete využívať počas celej zimnej sezóny, t. j. od 1.12. do 31.3.2022.

Ako využiť kartu hosťa - PARK SNOW Card?

Jednoducho; hosť nosí kartu stále so sebou , u našich partnerov – poskytovateľov zliav sa ňou preukáže a využíva jej výhody pri čerpaní služieb! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card a PARK SNOW SEASON Card má svoju prevádzku označenú nálepkou.

Želáme Vám pekný pobyt, plnohodnotné zážitky s PARK SNOW Card.