PARK SNOW CARD

Vezmite si svoju dovolenku do vlastných rúk!

Čo je PARK SNOW Card?

Produkt PARK SNOW Card je v našom stredisku známy už niekoľko sezón. Hostia ho poznajú prostredníctvom karty, ktorú obdržali v partnerskom ubytovacom zariadení, pokiaľ sa ubytovali aspoň na 2 noci a mohli s ňou využívať služby za výhodnejšie ceny. Vydanie karty spoplatnené sumou 2,20 EUR. Bonusom spolu s kartou je klasická poštová pohľadnica, ktorú môže hosť zaslať alebo si ponechať ako suvenír.

parksnowcard

Najatraktívnejšie zľavy, ktoré hosť získava s kartou:
- zľavy na 3-dňový a 6-dňový skipas v stredisku PARK SNOW Donovaly
- zľavy v požičovniach lyžiarskeho & snowboardového výstroja, lyžiarskych a snowb. školách, aquaparkoch
- ďalšie zľavy a ostatné výhody bližšie v časti Zľavy s PARK SNOW Card

PARK SNOW Card je kľúčom k získaniu plnohodnotného zážitku z dovolenky strávenej na Donovaloch, ale aj u mnohých našich partnerov po celom Slovensku.

Ako získať kartu hosťa - PARK SNOW Card?

Pobytovú kartu hosťa so všetkými jej výhodami získate na základe objednávky u svojho ubytovateľa pred príchodom do strediska. Záleží od dĺžky pobytu, pretože rozlišujeme pobytovú kartu pre krátkodobý pobyt (2-4 noci) a pobytovú kartu pre dlhodobý pobyt (5-7 nocí). Samotnú kartu si prevezmete buď na recepcii zariadenia alebo v infocentre. Cena karty je 2,20 EUR (vrátane DPH). Podmienkou jej získania je, že sa ubytujete minimálne na 2 noci v jednom z Partnerských zariadení a máte viac ako 6 rokov.

Ako funguje karta hosťa - PARK SNOW Card?

Jednoducho - hosť kartu nosí stále so sebou a u našich partnerov - akceptačných miestach sa ňou preukáže a využíva jej výhody pri čerpaní skvelých zliav! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card má svoju prevádzku označenú nálepkou. Zoznam akceptačných miest je priebežne aktualizovaný a vždy dostupný v sekcii Zľavy s PARK SNOW Card.

Želáme Vám pekný pobyt, plnohodnotné zážitky s PARK SNOW Card.


Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované
0.000