• LETNÁ SEZÓNA 2020

  Lanovka na Novú hoľu v letnej sezóne 2020 v prevádzke od soboty, 6. júna 2020

 • Požičovňa elektrobicyklov

  Vyraziť na cyklotúru na Donovaloch? Žiadny problém! Moderný a výkonný e-bajk na horské túry si môžete zapožičať pri lanovke na Novú hoľu.

 • ELEKTROKOLOBEŽKY

  Spoznávajte Donovaly rýchlo, ekologicky a pohodlne zo sedadla modernej e-kolobežky a zažite pri tom veľa zábavy na dvoch kolesách.

 • IDEÁLNY ČAS
  NA HORSKÚ TURISTIKU

  Máte radi turistiku? Potom ste na Donovaloch správne! Vydajte sa na potulky po turistických trasách v národných parkoch Veľká Fatra a Nízke Tatry.

 • LETO PLNÉ ZLIAV S PARK SNOW CARD

  PARK SNOW GOLD Card s bezplatnou jazdou lanovkou na Novú hoľu a späť. Objednaj si priamo z pohodlia domova.

Lanovka na Novú hoľu v letnej sezóne v prevádzke od 6. júna 2020. Pre aktuálne informácie sledujte náš web a fanpage na facebooku.

Informácie o prevádzke atrakcií FunArény a Donovalkova nájdete na ich webových stránkach www.funarena.sk a www.donovalkovo.sk. Rozprávková dedinka Habakuky do odvolania zatvorená!

Infocentrum Donovaly OTVORENÉ PO-PI: 9.00 - 15.00 (obedná prestávka 12.30-13.00) V prípade potreby nás kontaktujte na info@infodonovaly.sk


Ubytuj sa

(c) feratel media technologies AG

LANOVKOU NA NOVÚ HOĽU

Počas letnej turistickej sezóny sa opäť môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa.

SUVENÍROVÁ EUROBANKOVKA

Obľúbený suvenír z dovolenky na Donovaloch si môžete zakúpiť na infocentre v cene 3€/ks


Infolinka: 048 / 419 9900, info@parksnow.sk
© Copyright PARK SNOW Donovaly. Všetky práva rezervované